Afla in ce consta concursul FreshMusic: CLICK ME

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Concurs FreshMusic.clubme.net Empty Concurs FreshMusic.clubme.net Sam Iul 30, 2011 3:27 am

FreshMusic

FreshMusic

Administrator
Administrator
Buna, toti care citesc acest mesaj sunteti curiosi in ce consta concursul .. Cool Deci sa va explic mai detaliat:

1. Concursul consta in acumularea posturilor.
a. Cum pot acumula posturile Neutral ?

a. Foarte simplu Wink Posturile le poti acumula prin: adaugarea muzicii pe site, adaugarea softului necesar pentru dj, prin jocurile de pe forum Cool si bine inteles prin party-urile din Orhei,Chisinau sau din orice oras din Moldova.


2. Cine are cit mai multe posturi acumulate va fi anuntat prin PM (mesaj privat) ce a cistigat Concurs FreshMusic.clubme.net Ae!
b. Oare imi va placea premiul..Concurs FreshMusic.clubme.net Confused ?

b. Sigur ca DA! Concurs FreshMusic.clubme.net Casanova Si chiar vei fi foarte fascinat(a) de premiul care l-ai cistigat pe FreshMusic, si suntem siguri ca vei mai participa!


Muzica se adauga dupa modelul:


Artist:
Denumirea piesei:
Genul:
Anul:


LINKUL CATRE DOWNLOAD (Cintecele din PC Dvs. le upluadam aici: CLICK)

Concurs FreshMusic.clubme.net BoyflagDeschiderea oficiala a siteului: 1 august! Multa BAFTA !Concurs FreshMusic.clubme.net Boyflag

Administratia FreshMusic Concurs FreshMusic.clubme.net Thx

https://freshmusic.forum2x2.ru

2Concurs FreshMusic.clubme.net Empty Re: Concurs FreshMusic.clubme.net Mier Aug 03, 2011 12:39 am

FreshMusic

FreshMusic

Administrator
Administrator
Participantii si cite melodii adaugate au:
1. Dj SunLight *50*
2. Andy*V&V *22*
3. dorosviorel *16*
4. Sky *10*
5. xLOAL *9*

https://freshmusic.forum2x2.ru

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

 

Creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente